Stig Lindberg

Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg
Stig Lindberg

Klubbat för:

2 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

STIG LINDBERG, "Prunus", servis, 28 dlr, porslin, Gustavsberg, bestående av: 2 mattallrikar, 2 förrättstallrikar, 2 kaffekoppar med fat, 21 assietter, uppläggningsfat

Slitage, repor

605709

2019-01-17