Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
STIG LINDBERG, "Prunus", servis, 28 dlr, porslin, Gustavsberg, bestående av: 2 mattallrikar, 2 förrättstallrikar, 2 kaffekoppar med fat, 21 assietter, uppläggningsfat
Slitage, repor
605709
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här