Klubbat för:
1 500 SEK
3 000 SEK
JOHAN PETTERSON (1957): Floden I-IV, 4 samramade målningar, signerade och daterade Johan Pettersson 1999, olja på dukar,75x99 cm
605712
2019-01-16