Klubbat för:
150 EUR
Utropspris
300 EUR
SAARA HOPEA, vas "Bubbla", signerad S. Hopea, Nuutajärvi Notsjö -58.
Klart glas, ångblåsningsmetod. Höjd 12 cm.
Smärre slitage, repor undertill
605722
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här