Saara Hopea vas "Bubbla"

Saara Hopea vas
Saara Hopea vas
Saara Hopea vas
Saara Hopea vas
Saara Hopea vas
Saara Hopea vas

Klubbat för:

150 EUR

Utropspris

300 EUR

SAARA HOPEA, vas "Bubbla", signerad S. Hopea, Nuutajärvi Notsjö -58.
Klart glas, ångblåsningsmetod. Höjd 12 cm.

Smärre slitage, repor undertill

605722

2019-01-25