Röllakansmatta

Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta
Röllakansmatta

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GITT GRÄNNSJÖ CARLSSON, röllakansmatta, signerad GG, ca 192x142

Fläckar, slitage

605727

2019-01-15