Klubbat för:
500 EUR
Utropspris
400 EUR
TRE TALLRIKAR OCH ETT FAT, porslin, Katarina II (1762-1796) period, Kejserliga Porslinsmanufakuren, St Petersburg, Ryssland, diam ca 24 cm, fatet 34 x25 cm.
Slitage, repor, avslag
605731
2019-01-25
Gör en kostnadsfri värdering här