Klubbat för:
4 400 SEK
Utropspris
4 000 SEK
KAFFESERVIS, 3 dlr., silver, rokokostil, 1900-tal, svenska importstämplar, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddsnipa, höjd kanna 23 cm, vikt ca 1500 g
Botten med monogramgravyr
605741
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här