Kaffeservis silver

Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver
Kaffeservis silver

Klubbat för:

4 400 SEK

Utropspris

4 000 SEK

KAFFESERVIS, 3 dlr., silver, rokokostil, 1900-tal, svenska importstämplar, bestående av: kaffekanna, sockerskål, gräddsnipa, höjd kanna 23 cm, vikt ca 1500 g

Botten med monogramgravyr

605741

2019-01-15