Hans Olsen matbord
Klubbat för:
4 400 SEK
Arviointi
4 000 SEK
Kuvaus
HANS OLSEN, matbord, modell 630/31, skiva fanerad i teak, underrede huvudsakligen i massiv valnöt, runt med inbyggd förlängningsskiva, märkt "Frem Röjle Made in Danmark", 1960-tal, höjd 74, Ø 120 / 172 x 120 cm
Kuntoraportti
Bruksslitage, smärre märken
605744
Päivämäärä:
2019-01-16