Hans Olsen matbord

Hans Olsen matbord
Hans Olsen matbord
Hans Olsen matbord
Hans Olsen matbord
Hans Olsen matbord
Hans Olsen matbord
Hans Olsen matbord
Hans Olsen matbord

Klubbat för:

4 400 SEK

Arviointi

4 000 SEK

Kuvaus

HANS OLSEN, matbord, modell 630/31, skiva fanerad i teak, underrede huvudsakligen i massiv valnöt, runt med inbyggd förlängningsskiva, märkt "Frem Röjle Made in Danmark", 1960-tal, höjd 74, Ø 120 / 172 x 120 cm

Kuntoraportti

Bruksslitage, smärre märken

605744

Päivämäärä:

2019-01-16