Lars Persson oljemålning

Lars Persson oljemålning
Lars Persson oljemålning
Lars Persson oljemålning
Lars Persson oljemålning

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

2 000 SEK

LARS PERSSON (född 1962): Komposition, olja på duk, signerad verso 2005, ca 97x130 cm

605773

2019-01-15