Klubbat för:
4 200 SEK
Utropspris
1 500 SEK
KOPPARPANNOR och STEKJÄRN, 8 st, varav 4 st Krögarhuset, delvis med lock, invändigt förtennade
Bruksslitage och ytskador
605774
2019-01-15
Gör en kostnadsfri värdering här