Stek och kopparpannor

Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor
Stek och kopparpannor

Klubbat för:

4 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KOPPARPANNOR och STEKJÄRN, 8 st, varav 4 st Krögarhuset, delvis med lock, invändigt förtennade

Bruksslitage och ytskador

605774

2019-01-15