Autografer tennis Björn Borg mfl
Klubbat för:
1 700 SEK
Utropspris
2 000 SEK
AUTOGRAFER, TEMA TENNIS, 15 st: Björn Borg signerad Wimbledon-mapp, Serena Williams, Martina Navratilova 2 st, Roger Federer, Novak Djokovic, Jimmy Connors, Jaroslav Drobny, Stefan Edberg, 3 st, Mats Wilander, 3 st bla på en poster (ca 50x40 cm), Lennart Bergelin,
PROVENIENS:
Har varit på tiotalet OS och ett flertal VM och EM i olika sporter.
605798
2019-02-04