Kannor Gustavsberg

Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg
Kannor Gustavsberg

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

KANNOR, 2 st., Gustavsberg, reliefdekor, varav en med propp, höjd ca 31 cm

den utan glasyr med nagg och slitage, krackelering

605799

2019-01-17