Bokskåp 1800-tal
2019-01-17
605802
| Klubbat belopp | 2 000 SEK |
| Utropspris | 2 000 SEK |
BOKSKÅP, 1800-tal, mahogny, svagt utkragande krön, inredning med flyttbara hyllplan, höjd ca 129, 74,5x31 cm
Nyckel finns
Saknar underdel, en lös hyllist, ett hyllplan med påskrift, fanerbortfall, blekt, lagningar