Hörnskåp 1800-tal
2019-01-17
605814
| Klubbat belopp | 6 000 SEK |
| Utropspris | 2 500 SEK |
HÖRNSKÅP, 1 par, 1800-talets början, mörkfärgad furu, invändigt klädda med samtida marmorerade papper samt inredda med hyllplan, höjd ca 92, 68x45 cm
Nyckel finns
Senare ytbehandling, senare lås