Klubbat för:
350 SEK
Utropspris
1 500 SEK
GUSTAVSBERG, tvättfat 2 st., porslin, varav en Gullviva, 1900-talets fösta hälft, diameter 38-42, höjd 12-13 cm
Krackeleringar, missfärgningar
605819
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här