Gustavsberg

Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg
Gustavsberg

Klubbat för:

350 SEK

Utropspris

1 500 SEK

GUSTAVSBERG, tvättfat 2 st., porslin, varav en Gullviva, 1900-talets fösta hälft, diameter 38-42, höjd 12-13 cm

Krackeleringar, missfärgningar

605819

2019-01-17