Elastolinfigurer

Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer
Elastolinfigurer

Klubbat för:

500 SEK

Utropspris

1 500 SEK

ELASTOLINFIGURER, ca 20 st, 1930-50-tal, bestående av bl.a riddare, soldater, Skotte, mm

Diverse skador

605824

2019-01-17