Ingrid Dessau matta

Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta
Ingrid Dessau matta

Klubbat för:

1 100 SEK

2 000 SEK

INGRID DESSAU, maskinvävd matta, dubbelvävd, modell Sylarna, Kasthall, 1900-talets andra hälft, ca 190 x 140 cm

Bruksslitage, fläckar

605825

2019-01-18