Klubbat för:
1 100 SEK
2 000 SEK
INGRID DESSAU, maskinvävd matta, dubbelvävd, modell Sylarna, Kasthall, 1900-talets andra hälft, ca 190 x 140 cm
Bruksslitage, fläckar
605825
2019-01-18