Oskar Bergman akvarell

Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell
Oskar Bergman akvarell

Klubbat för:

18 000 SEK

Utropspris

15 000 SEK

OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vårlandskap med björkar och röd stuga, signerad Oskar Bergman, akvarell på papper, 25x20 cm.

För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se@auktionsverket.se

605828

2019-03-10