Oskar Bergman akvarell
Klubbat för:
18 000 SEK
Utropspris
15 000 SEK
OSKAR BERGMAN (1879-1963): Vårlandskap med björkar och röd stuga, signerad Oskar Bergman, akvarell på papper, 25x20 cm.
För frågor och konditionsrapport kontakta pierre.olbers@auktionsverket.se@auktionsverket.se
605828
2019-03-10