Klubbat för:
400 SEK
Utropspris
1 500 SEK
FIGURER, ca 40 st, 1930-1950-tal, huvudsak Elastolin, bestående av indianer och cowboys, bl.a totempåle, piprökande indian, mm
Diverse skador
605830
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här