Ealstolinfigurer

Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer
Ealstolinfigurer

Klubbat för:

400 SEK

1 500 SEK

FIGURER, ca 40 st, 1930-1950-tal, huvudsak Elastolin, bestående av indianer och cowboys, bl.a totempåle, piprökande indian, mm

Diverse skador

605830

2019-01-17