Bruno Mathsson fåtölj Karin

Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin
Bruno Mathsson fåtölj Karin

Klubbat för:

11 000 SEK

Utropspris

9 000 SEK

BRUNO MATHSSON, fåtölj, Karin 73, 1970-tal, DUX, stomme av förkromade stålrör, djuphäftade plymåer med skinnklädsel, sitthöjd ca 36 cm

Mindre repor

605831

2019-01-18