Rölakan Helge Hamnert

Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert
Rölakan Helge Hamnert

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

2 500 SEK

HELGE HAMNERT, matta, rölakan, signerad HH, 1900-talets mitt, ca 240 x 170 cm

Slitage

605832

2019-01-18