Nils Emil Lundström

Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström
Nils Emil Lundström

Klubbat för:

450 SEK

Utropspris

1 500 SEK

NILS EMIL LUNDSTRÖM, fat, porslin, Rörstrand, monogramsignerad NEL, gulddekor av vindruvor, diameter ca 29 cm

Slitage

605836

2019-01-17