Spegellampetter gustaviansk stil

Klubbat för:

3 400 SEK

Utropspris

1 500 SEK

SPEGELLAMPETTER, 1 par, gustaviansk stil, förgylld och bronserad dekor av bl a pärlbård, krön med bandrosett, ljusarmar i mässing, brännstämplad Österlunds Förgylleri, höjd ca 37 cm

605838

2019-01-17