Klubbat för:
7 600 SEK
Utropspris
1 500 SEK
ROYAL COPENHAGEN, assietter, 10 st, med polykromt handmålat blomstermotiv, genombruten gallerkant med förgylld dekor, diameter ca 22,5 cm
En med större nagg
605841
2019-01-17
Gör en kostnadsfri värdering här