Birger Ljungquist akvarell

Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell
Birger Ljungquist akvarell

Klubbat för:

2 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BIRGER LJUNGQUIST (1894-1965): "Och hör du, liten Karin, säg vill du bliva min, min rödaste gullkrona den vill jag giva dig", Karin Månsdotter och Erik XIV, signerad och daterad Birger Ljungquist 1962, akvarell, ca 26x34 cm

605846

2019-01-15