Paul Ströyer litografi

Paul Ströyer litografi
Paul Ströyer litografi
Paul Ströyer litografi
Paul Ströyer litografi

Klubbat för:

300 SEK

Utropspris

1 500 SEK

PAUL STRÖYER, "Erik XIV", signerad Ströyer, numrerad 12/130, färglitografi, ca 25x33 cm

605850

2019-01-16