Lodregulator

Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator
Lodregulator

Klubbat för:

1 200 SEK

Utropspris

1 500 SEK

LODREGULATOR, 1800-talets slut, fodral i valnöt och svärtat trä, urtavla med romerska siffror, märkt Lervin Carlskrona, höjd 110, 2 lod samt nycklasr medföljer

Dekorbit saknas nertill, slitage, nycklar och lod finns på kundtjänst

605857

2019-01-16