Klubbat för:
2 200 SEK
Utropspris
1 200 SEK
CLAËS WALLBRAND (1927-2008), Litografi i färg, reklamposter för Gemla, tryck- och blyertssignerad, nr 719 / 800, ca 49 x 92 cm
Något gulnat ark, enstaka fläckar
605874
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här