Bordsspegel jugend

Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend
Bordsspegel jugend

Klubbat för:

5 000 SEK

Utropspris

3 000 SEK

BORDSSPEGEL, försilvrad metall, jugend 1900-talets början, höjd ca 51 cm

Lödd lagning, glaset med anlöpningar

605883

2019-01-19