Klubbat för:
5 000 SEK
Utropspris
3 000 SEK
BORDSSPEGEL, försilvrad metall, jugend 1900-talets början, höjd ca 51 cm
Lödd lagning, glaset med anlöpningar
605883
2019-01-19
Gör en kostnadsfri värdering här