Vas Holland 1920-tal

Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal
Vas Holland 1920-tal

Klubbat för:

350 SEK

1 200 SEK

VAS, bemålad keramik, Holland, jugend, 1900-talets början, märkt: "AK, 2/11, Olga, Arnhem, Holland 92", höjd ca 28 cm

605887

2019-01-19