Klubbat för:
350 SEK
1 500 SEK
PER MEDSTRAND (född 1957): bil, signerad och daterad Per Medstrand, etsning delvis handkolorerad, numrerad 76 / 90, ca 70 x 49 cm
605888
2019-01-17