Davis Rosén matbord

Davis Rosén matbord
Davis Rosén matbord
Davis Rosén matbord
Davis Rosén matbord
Davis Rosén matbord
Davis Rosén matbord
Davis Rosén matbord
Davis Rosén matbord

Klubbat för:

3 200 SEK

Utropspris

2 000 SEK

DAVID ROSÉN, runt matbord, teakfanerad skiva med 1 extra iläggsskiva á 50 cm, pelarunderrede i betsad bok på kryssfot, Nordiska Kompaniet, 1950-/60-tal, höjd ca 74, Ø ca 115, 115 x 165 cm

Bruksslitage, märken repor, något fanerbortfall på iläggsskivan

605892

2019-01-16