Davis Rosén matbord
Klubbat för:
3 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
DAVID ROSÉN, runt matbord, teakfanerad skiva med 1 extra iläggsskiva á 50 cm, pelarunderrede i betsad bok på kryssfot, Nordiska Kompaniet, 1950-/60-tal, höjd ca 74, Ø ca 115, 115 x 165 cm
Bruksslitage, märken repor, något fanerbortfall på iläggsskivan
605892
2019-01-16