Fat nysilver jugend

Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend
Fat nysilver jugend

Klubbat för:

2 400 SEK

Utropspris

2 000 SEK

VISITKORTSFAT, försilvrad metall, dekor av nymf, jugend 1900-talets början, ca 32-35 cm

Bruksslitage

605893

2019-01-19