Rökelsekar silver

Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver
Rökelsekar silver

Klubbat för:

1 500 SEK

Utropspris

3 000 SEK

RÖKELSEKAR, 1900-tal, sannolikt Israel, i form av äpplen med fåglar, höjd 18, bredd ca 20 cm, vikt 411 gram

Beläggningar och åldersrelaterat slitage

605907

2019-01-16