Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
500 EUR
VENNY SOLDAN-BROFELT (1863-1945): Vinterlandskap från Hiidenvesi, signerad och daterad I.XII -40, olja på duk 34x46 cm.
605912
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här