Klubbat för:
1 200 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KAFFESKEDAR, 25 st, silver, 1900-tal, stämplade CGH & GAB, 16 st modell "Carmen", 9 st modell "Franska Liljan" vikt ca 245 g
Smärre repor förekommer
605915
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här