Kaffeskedar i silver, 25 st
Klubbat för:
1 200 SEK
Arviointi
2 000 SEK
Kuvaus
KAFFESKEDAR, 25 st, silver, 1900-tal, stämplade CGH & GAB, 16 st modell "Carmen", 9 st modell "Franska Liljan" vikt ca 245 g
Kuntoraportti
Smärre repor förekommer
605915
Päivämäärä:
2019-01-16