Kaffeskedar i silver, 25 st

Kaffeskedar i silver, 25 st
Kaffeskedar i silver, 25 st
Kaffeskedar i silver, 25 st
Kaffeskedar i silver, 25 st
Kaffeskedar i silver, 25 st
Kaffeskedar i silver, 25 st

Klubbat för:

1 200 SEK

Arviointi

2 000 SEK

Kuvaus

KAFFESKEDAR, 25 st, silver, 1900-tal, stämplade CGH & GAB, 16 st modell "Carmen", 9 st modell "Franska Liljan" vikt ca 245 g

Kuntoraportti

Smärre repor förekommer

605915

Päivämäärä:

2019-01-16