Karmstolar fotpall gustaviansk stil

Klubbat för:

6 200 SEK

Utropspris

3 000 SEK

KARMSTOLAR, 1 par, FOTPALL, 1900-talets andra hälft, sk Gripsholmsfåtöljer, bemålade, lösa plymåer, mönstrad klädsel

Brukslitage, blekt klädsel (armlän)

605918

2019-01-16