Risto Vilhunen

Risto Vilhunen
Risto Vilhunen
Risto Vilhunen
Risto Vilhunen
Risto Vilhunen
Risto Vilhunen
Risto Vilhunen
Risto Vilhunen

Klubbat för:

460 EUR

Utropspris

400 EUR

RISTO VILHUNEN (1945-) Vintersol, signerad samt daterad 1990, olja på duk, uppfodrad på pannå, 30x45 cm

605924

2019-01-16