Klubbat för:
300 EUR
Utropspris
400 EUR
HJALMAR RAUTIAINEN (1879-1961) Barn med skyddsänglar, signerad samt daterad -43, olja på duk, 59x79 cm
605932
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här