Klubbat för:
1 350 EUR
Utropspris
1 000 EUR
BJÖRN WECKSTRÖM, skulptur, "Hydraulisk häst", Lapponia, signerad BW, numrerad 60/100 1985, polerad brons, spektrolitbas, höjd 22 cm, längd 21 cm
605939
2019-04-15
Gör en kostnadsfri värdering här