Hydraulisk häst av Björn Weckström

Klubbat för:

1 350 EUR

Utropspris

1 000 EUR

BJÖRN WECKSTRÖM, skulptur, "Hydraulisk häst", Lapponia, signerad BW, numrerad 60/100 1985, polerad brons, spektrolitbas, höjd 22 cm, längd 21 cm

605939

2019-04-15