Klubbat för:
1 300 SEK
Utropspris
2 000 SEK
KUMI SUGAI (Japan, 1919-96): Komposition, signerad Sugaï, 26/88, färgserigrafi, daterad 63, 76x56 cm
605949
2019-01-16
Gör en kostnadsfri värdering här