Kumi Sugaï färgserigrafi

Kumi Sugaï färgserigrafi
Kumi Sugaï färgserigrafi

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

KUMI SUGAI (Japan, 1919-96): Komposition, signerad Sugaï, 26/88, färgserigrafi, daterad 63, 76x56 cm

605949

2019-01-16