Matbord nyrenässans

Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans
Matbord nyrenässans

Klubbat för:

4 600 SEK

Utropspris

3 000 SEK

MATBORD, 1800-talets andra hälft, enligt uppgift från Ryssland, nyrenässnas, ek, skuren dekor, höjd ca 76, 118x131, 2 iläggsskivor medföljer samt ytterligare 2 ej ursprungligen tillhörande, bredd 60/ 58/ 60/ 40 cm

Skador, torrsprickor

605959

2019-01-16