Klubbat för:
300 SEK
Schätzwert
1 500 SEK
Beschreibung
DANIEL GRUNDITZ (född 1973): "Midnatt", signerad 165/175, färglitografi, 35x40 cm
Zustandsbeschreibung
605967
2019-01-16
Har du ett liknande objekt
Vi söker föremål till våra kommande auktioner