Daniel Grunditz färglitografi

Daniel Grunditz färglitografi
Daniel Grunditz färglitografi

Klubbat för:

300 SEK

Schätzwert

1 500 SEK

Beschreibung

DANIEL GRUNDITZ (född 1973): "Midnatt", signerad 165/175, färglitografi, 35x40 cm

Zustandsbeschreibung

605967

2019-01-16