Stolar Järvsö
Klubbat för:
17 000 SEK
Utropspris
10 000 SEK
STOLAR, 1 par, 1800-talets första hälft, Hälsingland, Järvsö, blåmålade med molnformationer, ryggbrickor med dekor av blomsterbukett, skuren dekor, sitthöjd ca 48, rygghöjd 96 cm
Brukslitage, ostadiga
605980
2019-01-16