Roger Fällman oljemålning
Klubbat för:
2 800 SEK
Arviointi
2 500 SEK
Kuvaus
ROGER FÄLLMAN (född 1961): Skogsglänta, olja på duk, signerad R Fällman, ca 33x40 cm
Kuntoraportti
605983
Päivämäärä:
2019-01-16