Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

2 800 SEK

Arviointi

2 500 SEK

Kuvaus

ROGER FÄLLMAN (född 1961): Skogsglänta, olja på duk, signerad R Fällman, ca 33x40 cm

Kuntoraportti

605983

Päivämäärä:

2019-01-16