Roger Fällman oljemålning

Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning
Roger Fällman oljemålning

Klubbat för:

1 300 SEK

Utropspris

2 000 SEK

ROGER FÄLLMAN (född 1961): "Husväggen", olja på duk, signerad R Fällman, ca 26x34 cm

605984

2019-01-16