Mats Åke Bergström gouache

Mats Åke Bergström gouache
Mats Åke Bergström gouache
Mats Åke Bergström gouache
Mats Åke Bergström gouache

Klubbat för:

800 SEK

Utropspris

1 500 SEK

MATS ÅKE BERGSTRÖM (född 1948): ´´Topptjäder i Malmbergssluttningen´´, signerad och daterad Januari 1985, gouache, ca 23x37 cm

605985

2019-01-16